Chcete se stát konzultantem Science Dynamics?

Zajímají Vás finance? Baví Vás přemýšlet a pomáhat ostatním dosahovat lepších výsledků? Slyšeli jste někdy o systémovém myšlení a chcete se dozvědět více? Chcete se postavit na vlastní nohy, ale nevíte jak začít a máte pocit, že Vám schází ten správný produkt?

Hledáme lidi, kteří se nebojí vzít odpovědnost do svých rukou a jsou ochotni naučit se něco nového. Dále očekáváme, že již máte alespoň 2-3 roky aktivní praxe v oblasti financí, poradenství a zároveň jste schopni pokročilé práce s PC.  Dáme Vám přístup k veškerému know how ohledně dynamiky systémů, tvorby dynamických simulátorů, myšlenkových map a zároveň Vám dáme k dispozici nejlepší dostupný software v oblasti dynamického modelování, na který máme výhradní zastoupení v oblasti CEE.

Očekáváme, že budete sami myslet jako podnikatelé. Že převezmete iniciativu a odpovědnost za svůj úspěch, že budete aktivně vyhledávat příležitosti a využívat je, že budete cílevědomě a trpělivě budovat svou klientelu a doručovat jí skvělé služby.

Očekáváme, že na sobě budete pracovat a zdokonalovat se. Očekáváme, že vydržíte počáteční obtížnost zvolené cesty a nenecháte se odradit případnými počátečními neúspěchy. Nabízíme Vám know how vytvořené více než desetiletou praxí v oblasti tvorby dynamických modelů a manažerských simulátorů. Dáme Vám k dispozici potřebný software a naučíme Vás s ním pracovat. Dál už je to na Vás.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila zašlete svůj životopis s průvodním dopisem na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Všechny zaslané životopisy si přečteme a budeme Vás v co nejkratší době kontaktovat ohledně případných možností spolupráce.

 Chcete se stát partnerem Science Dynamics?

Máte již zavedenou poradenskou firmu a rádi byste svým klientům nabídli také produkty Science Dynamics? Ať již se jedná o modelovací software nebo o tvorbu manažerských simulátorů nebo případně simulace obchodních modelů. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my se Vám obratem ozveme.

 

Nový Vensim® 6.1! Stáhněte si svou verzi PLE zdarma!

Stáhnout Vensim PLE »