podnikatelské záměry business model simulaceMáte zajímavý nápad a nevíte jakým způsobem začít podnikat? Chcete si nejprve "nanečisto" otestovat váš podnikatelský záměr? Potřebujete profesionální business plán? Nevíte jak na daně, účetnictví, smlouvy atd.? Spolupráce s námi pro Vás bude v každém případě výhodná. Vždy Vám připraví řešení na míru. Naše základní služba pro začínající podnikatele je především vyhodnocení jejich podnikatelského záměru pomocí dynamické simulace jejich projektu. V případě, že je daný podnikatelský záměr vyhodnocen jako "životaschopný" přikročíme k dalším fázím realizace jako je především obstarání financování, založení firmy, účetnictví, daně atd.

Připadá Vám naše služba zajímavá, ale nechcete utrácet peníze dřív než začnete vydělávat? Bojíte se, že naše služby Vás vyjdou draho a nebudou mít očekávaný dopad? Z dlouholeté praxe sami víme, jak složité mohou být začátky. Kontaktujte nás a v případě, že Váš nápad vyhodnotíme jako zajímavý, financování se vždy najde.

Poradenstvím začínajícím firmám a tvorbou profesionálních business plánů se zabýváme již několik let. Pro inspiraci se podívejte na následující projekty:

Projekt: Business Model Generation

Projekt: Cash Flow Simulátor

"I geniální nápad je bezcenný, není-li realizován. Neváhejte. JEDNEJTE. HNED." Dominique GLOCHEUX