Co pro Vás můžeme udělat?

Naučíme vás vytvářet manažerské simulátory, pochopit komplexitu a výrazně zlepšíme vaše rozhodování. Získáte tak významou konkureční výhodu pro vás osobně i vaši organizaci. Součástí našich aktivit je též konzultační činnost a tvorba manažerským simulátorů na zakázku, které klientům slouží pro podporu rozhodování. Vyškolení klienti jsou schopni simulátory udržovat a aktualizovat vlastními silami.

Chci vědět víc »

Řešíte složitý problém?

Nezáleží na tom, zda problém, který řešíte, nebo kterému chcete předejít, vznikl ve výrobním podniku, korporaci, živnosti, státní organizaci nebo samosprávě. Zkoušeli jste problém uchopit v tabulkovém procesoru, ale je příliš složitý? Nevíte jak zahrnout zpoždění, zpětné vazby a další dynamické faktory? Naše technologie obsahuje všechno uvedené a hlavně - nezůstane černou skříňkou. Naučíme vás vidět dosud neviditelné a poznat nepoznané.

Chci vědět víc »


 

 

Science Dynamics je projekt společnosti Proverbs, a.s., ale k informacím obsaženým na této stránce přispělo a přispívá mnoho dalších lidí. Na těchto stránkách naleznete produkty, které Vám pomohou vyřešit vaše problémy a rozšířit okruh znalostí. K dispozici jsou nástroje z oblasti managementu, výroby, obchodu, vývoje, IT, logistiky, veřejné správy, vzdělávání, zdravotní péče, energetiky, vojenství, či neurovědy. Pracujeme s metodami, založenými na obecné teorii systémů, jistě máme něco zajímavého i pro řešení vašeho problému. Neváhejte a podívejte se, co Vám můžeme nabídnout!

Tým Proverbs, a.s.

 

Nový Vensim® 8 v češtině! Stáhněte si svou verzi PLE zdarma!

Stáhnout Vensim PLE »